Bez kategorii

Co zrobić, jeśli rożek niemowlęcy nie jest ci już potrzebny?

W początkowym okresie życia maluszka, rodzice gromadzą wokół niego szereg przedmiotów, które przydają się raz, dwa lub nie będą używane nigdy. Co zrobić z przedmiotami i tekstyliami, które są w miarę osobiste, ale nie będą mogły być wykorzystane przez nas w późniejszych etapach życia dziecka.

Nie wszystko można sprzedać

Elementy higieniczne takie jak szczotki do włosków czy ręczniki to absolutnie nie rzeczy na sprzedaż. Matki są bardzo wyczulone za zachowanie bezpieczeństwa skóry ich malucha. I o ile chętnie kupią używany rożek niemowlęcy to już ręczników i innych bardzo osobistych elementów tekstylnych już nie. Jeśli więc rożek nie jest nam więcej potrzebny i nie planujemy kolejnej pociechy, możemy spróbować go sprzedać, najlepiej z innymi elementami wyposażenia pierwszej dziecięcej wyprawki. Dobrze jest, jeśli mama oczywiście ma na to czas, skompletować kilka rzeczy, których maluszek nie używa i nie będzie już używał i wystawić na odpowiedniej grupie na facebook. To prawie pewne, że jeśli rzeczy są zadbane i proponowane w dobrej cenie, szybko znajdą nabywców.

Rożek niemowlęcy – świetny sposób na pomoc szpitalom

Jeśli nie specjalnie zależy nam na zarabianiu na naszych rzeczach i możemy z powodzeniem pogodzić się z sytuacją, kiedy za nasz rożek niemowlęcy nie dostaniemy pieniędzy, możemy oddać go potrzebującym. Nie trzeba szukać daleko, zwykle każdy szpital przyjmuje akcesoria dla najmłodszych i może je później przekazać np. kobietom, które nie stać na pełną wyprawkę lub które przyjechały do szpitala nagle i zwyczajnie nic ze sobą nie mają. Wówczas te elementy podstawowej wyprawki bardzo się przydają, a można powiedzieć, że są na wagę złota.

Pełną ofertę znajdziesz na : https://colorstories.pl/