Bez kategorii

Mieszkanie na Pradze – żyj w ponad 100 letniej kamienicy!

Warszawska Praga jest autentycznie wyjątkowym miejscem, w którym naprawdę warto mieszkać. Od wielu lat nie jest to miejsce okryte złą sławą, a kolejne zmiany w architekturze i infrastrukturze sprawiają, że ta okolica pięknieje z dnia na dzień. Zobaczmy, co oferują odnowione kamienice na Pradze i dlaczego warto zainteresować się mieszkaniem w tych właśnie obiektach. Życie w starszym budownictwie – jak jest naprawdę!.

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania oddawane przez deweloperów na sprzedaż w krótkim czasie po wybudowaniu. Te osiedla są najczęściej stawiane w dość sporych odległościach od ścisłego centrum miasta oraz ważnych węzłów komunikacyjnych. Generuje to wiele ograniczeń związanych m.in. z codziennym czasem dojazdu do pracy oraz kosztami transportu. Zasadniczą korzyścią, która cechują się odnowione kamienice na Pradze jest doskonała lokalizacja. Stara Praga jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz innymi dzielnicami za pomocą linii autobusowych, tramwajowych, dworca Kolei Mazowieckich oraz stacji II-linii metra. Kolejnym plusem jest wielkość oraz rozkład budynków mieszkalnych. Często wydawać by się mogło, że żyjąc w starszym budownictwie borykać się trzeba będzie z instalacją elektryczną, problemami z wodą lub kanalizacją. Jednakże odnowione kamienice na Pradze poddane zostały skrupulatnej wymianie wszelkich instalacji obiektowych.

Nie czekaj – zamieszkaj na Pradze!

Mieszkania w tej lokalizacji są wyjątkowo popularne. Ze względu na ograniczoną liczbę wolnych lokalów, warto jak najszybciej zdecydować się na zakup mieszkania w tej okolicy – szczególnie, że wartość tych nieruchomości stale rośnie.